conferentie

Dé Conferentie voor Onderwijsvernieuwing en ICT 2016
Nait Soez'n, moar Broez'n

 
Op woensdag 6 en donderdag 7 april j.l. vulden MBO scholen en externe partijen Martinaplaza in Groningen met een inspirerend programma. Op deze site vind je een overzicht van de presentaties. Je kunt zoeken op MBOschool, naam presentator of trefwoord. Veel presentatoren hebben ook een link naar hun presentatie geplaatst.

Informatie over PréConferenties, Keynotes en de rest van het programma van Dé Conferentie vind je op www.cviweb.nl  Meer info over NAIT SOEZ’N MOAR BROEZ’N vind je op de weblog http://cviov2016.cviweblog.nl/
 
Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organisatie

De vraag centraal binnen het "Shared Service Center"

Scalda
Jeroen van Os

Ontvangstruimte 1e

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

Het EQF/NLQF in het licht van herontwerp beroepsonderwijs

Albeda College
Peter Siemann

Topsport Lounge

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Leren & ICT

Samenwerken en delen op professionele en efficiënte wijze

ROC van Amsterdam
Claartje Bos

Podium Martiniplaza Theaterzaal

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Leren & ICT

Praktijkvoorbeelden: instructievideo's gebruiken in de les

ROC Friese Poort
Arntzen Jorrit

Zaal 5

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

Een nieuw onderwijsconcept in een nieuw gebouw

Grafisch Lyceum Rotterdam
Rianne van der Meij

Zaal 10 B

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Leren & ICT

Gilde BYOD: ICT Techniek en onderwijs in balans

Gilde Opleidingen
Pedro van de Schoor

Zaal 4

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organiseren & ICT

Opmaat naar de toekomst door Lentiz Onderwijsgroep

Lentiz Onderwijsgroep
Rene Bosman

Zaal 1

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Technologie & Informatie

Workshop Trendrapport 2016-2017

Kennisnet
Michael van Wetering

Zaal 6

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

De meerwaarde van Internationalisering op VMBO en MBO

SintLucas
Jeannine van den Boer

Zaal 9 A

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Didactiek

Onwijs wijs met Wikiwijs

Noorderpoort
Rita de Vries - Ellen

Artiestenfoyer - Noorderpoort

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

MBO2025: het OOG op MBO2025 WHY?

ROC de Leijgraaf
John Schobben

Organisatiekantoor

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organisatie

Drie jaar onderwijslogistiek bij Graafschap College

Graafschap College
Wim Konings

Zaal 10 A

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

De Heb je genoeg geleerd vandaag? - cyclus

ROC Leiden
Herman Post

Zaal 12 B

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

Herziene kwalificatiestructuur maakt maatwerk mogelijk

Samenwerking Beroepsonderwijs Bedrijfsleven SBB
Neeske Bouwknegt

Businessroom

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organisatie

Bedrijfsvoering in het mbo

MBO Raad
Sonja Prenen

Restaurant - MBO Raad

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organisatie

Hoe Mediacollege Amsterdam grip kreeg op studentenverzuim

Mediacollege Amsterdam
Martin Bouma

Theatercafé

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organiseren & ICT

Instroommanagement: gestroomlijnd instromen

ROC A12
Jannemieke Wijgergangs

Zaal 12 A

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organiseren & ICT

Professionaliseren van de BPV organisatie binnen het ROC

Nova College
Tineke Snel

Springerzaal

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Organiseren & ICT

Van kleine initiatieven tot gezamenlijke toetsenbank

Helicon Opleidingen
Angela Graat-Overbeeke

Zaal 11 A

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Beoordeling

Exman App (Examination Management App)

Leeuwenborgh
Giel Delbressine

Zaal 11 B

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

Toepassing van Zorg en Sensortechnologie in het onderwijs

Drenthe College
Elvira Coffetti

Zaal 13

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Onderwijsprogramma

Ieder mbo een practoraat; een open gesprek

Noorderpoort
Rob Schuur

Zaal 14

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Leren & ICT

Keuzedelen: any place, any time

MBO Utrecht
Astrid Schat

Zaal 3

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Leren & ICT

BotzQuest–Op speelse manier leren programmeren met serious game

Stichting Praktijkleren
Rob Kommeren

Hoek bar 4

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Technologie & Informatie

Teachers Tech College Oost-Nederland

ROC van Twente
Michel Greven

Zaal 2

Woensdag 6 april
Ronde 1. 14.45 - 15.45 uur
Didactiek

Digitaal werken in alle fasen van het leerproces: Voorkennis activeren

Noorderpoort
Wiebranda Snoeyer

Balkon Noord

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Leren & ICT

MBO2025: Maak kennis met de Zeeuwse daden

Scalda
Maartje Meijers-Nooteboom

Ontvangstruimte 1e

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Organiseren & ICT

Onderwijs lijdend of leidend in de organisatie?

ROC Friese Poort
Mart Bron

Zaal 5

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Leren & ICT

Robots in het onderwijs

Lentiz Onderwijsgroep
Serge de Beer

Zaal 1

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Begeleiding

Student Analytics: van Big Data naar begeleiding op maat

Albeda College
Andrea van der Schoot

Topsport Lounge

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Leren & ICT

Studentenportaal in the cloud

ROC van Flevoland
Sandra van Eys

Podium Martiniplaza Theaterzaal

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Organiseren & ICT

Teveel aanmeldingen? Digitale intake kan helpen!

Grafisch Lyceum Rotterdam
Fred van Vliet

Zaal 10 B

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Begeleiding

Competent als begeleidingsinstrument voor de BPV

Gilde Opleidingen
Els Verheugt

Zaal 4

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Organiseren & ICT

Innovatief MBO: volop in beweging (dubbele sessie)

Kennisnet
Frans Schouwenburg

Zaal 6

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Begeleiding

LOB ... van inspiratie tot realisatie !

SintLucas
René van Dijck

Zaal 9 A

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Onderwijsprogramma

Pilotteam: IHKS is meer dan oude wijn in nieuwe zakken!

Noorderpoort
Petra Plasterk

Artiestenfoyer - Noorderpoort

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Onderwijsprogramma

Docent-ondernemer

ROC Nijmegen
Bart Dekker

Zaal 12 B

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Leren & ICT

Leef je uit met GEMBA!

Stichting Praktijkleren
Ellen Versantvoort

Hoek bar 4

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Leren & ICT

21st century skills voor studenten in het beroepsonderwijs

Graafschap College
Frank Rem

Zaal 10 A

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Organisatie

Help, ik heb een stagetekort!

Samenwerking Beroepsonderwijs Bedrijfsleven SBB
Tamara Sloothaak

Businessroom

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Organisatie

Organiseren Keuzedelen

MBO Raad
Rini Romme

Restaurant - MBO Raad

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Onderwijsprogramma

Excellentieprogramma interdisciplinair werken

Mediacollege Amsterdam
Peter van der Blom

Theatercafé

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Didactiek

Jezelf redden in een innovatieve omgeving

ROC A12
Jan Nibbelink

Zaal 12 A

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Leren & ICT

Smart(er) onderwijs in een snel veranderende wereld

Nova College
Tim van der Voord

Springerzaal

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Onderwijsprogramma

Charlie's Plastic Factory

Grafisch Lyceum Utrecht
Leo Boot

Zaal 11 A

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Begeleiding

Niemand tussen wal en schip

Drenthe College
Hans Hurenkamp

Zaal 13

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Didactiek

Tussen opleiding en beroepspraktijk: het leerpotentieel van grenzen.

Hogeschool Utrecht
Ilya Zitter

Zaal 14

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Onderwijsprogramma

Vijf ROC’s en de Herontwerptool: KLAAR met het ontwerp!

Koning Willem I College
Lidy van Oers

Zaal 3

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Onderwijsprogramma

LeerKRACHT:Student Arena als vertrekpunt voor beter onderwijs

ROC van Twente
Marjan Kohlenberg

Organisatiekantoor

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Beoordeling

Digitaal beoordelen in de bpv

Examenservice Transport en Logistiek
Bianca Boerop

Zaal 2

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Beoordeling

Exman App (Examination Management App)

Leeuwenborgh
Giel Delbressine

Zaal 11 B

Woensdag 6 april
Ronde 2. 16.00 - 17.00 uur
Didactiek

Digitaal werken in alle fasen van het leerproces: Kennis valideren

Noorderpoort
Jaap Meedema

Balkon Noord

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Leren & ICT

De ELO: noodzaak voor onderwijsvernieuwing ?

ROC Nijmegen
Hans Steeman

Zaal 12 B

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Organiseren & ICT

SBB, informatiepartner voor doelmatig opleiden

Samenwerking Beroepsonderwijs Bedrijfsleven SBB
Marc Thomassen

Businessroom

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Beoordeling

Examinering in co-creatie, een kijkje in de keuken

Stichting Consortium Beroepsonderwijs
Irma Rabelink

Hoek bar 4

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Leren & ICT

Videogebruik: makkelijker gezegd dan gedaan.

Albeda College
Remco Lip

Topsport Lounge

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Technologie & Informatie

Cybersecurity Centre Amsterdam

ROC van Amsterdam
Ben Visscher

Podium Martiniplaza Theaterzaal

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Technologie & Informatie

Zorgtechnologie: digtitale leeromgeving

Gilde Opleidingen
Ren Hendrix

Zaal 4

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Organiseren & ICT

Innovatief MBO: volop in beweging (dubbele sessie)

Kennisnet
Frans Schouwenburg

Zaal 6

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Onderwijsprogramma

Portfolio als onderwijsvolgsysteem en bewijslast

Scalda
Art de Lange

Ontvangstruimte 1e

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Leren & ICT

MBO2025 Innovatief techniekonderwijs in Zuid-Limburg

Arcus College
Dymphy Kees

Organisatiekantoor

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Begeleiding

De kracht van beeldcoaching

Noorderpoort
Marjan Ottema

Artiestenfoyer - Noorderpoort

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Leren & ICT

Blended Leren in de Branche Zorg van het Graafschap College

Graafschap College
Jochem Sipkens

Zaal 10 A

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Beoordeling

Aandacht voor examinering: broodnodig!

MBO Raad
Halvard Jan Hettema

Restaurant - MBO Raad

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Onderwijsprogramma

Practoraat ‘Het nieuwe kijken’

Mediacollege Amsterdam
Han Smits

Theatercafé

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Leren & ICT

De i-coach als ambassadeur van e-didactiek

ROC A12
David Gerritsen

Zaal 12 A

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Onderwijsprogramma

A-level: taking it to the next level

SintLucas
Joost van Kemenade

Zaal 9 A

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Leren & ICT

Werken met Edmodo, verbeter je communicatie met studenten

Nova College
René Pel

Springerzaal

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Beoordeling

Skills tools: passend in onderwijs

Skills Netherlands
Twan Stemkens

Zaal 1

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Leren & ICT

Een nieuw gesprek met je student!

ROC Ter AA
Rik van de Ven

Zaal 10 B

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Onderwijsprogramma

Projectonderwijs 3.0: goede projecten stinken een beetje

Grafisch Lyceum Utrecht
Jorrit de Leur

Zaal 11 A

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Organisatie

Implementatie als bottleneck voor onderwijsinnovatie

Drenthe College
Yvonne Bosma

Zaal 13

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Onderwijsprogramma

Kennisateliers MBO; Praktijk en onderzoek samen aan de slag

Expertisecentrum Beroepsonderwijs [ecbo]
José Hermanussen

Zaal 14

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Onderwijsprogramma

21e eeuwse vaardigheden; vaardigheden van deze tijd?

ROC Friese Poort
Koen Vos

Zaal 5

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Begeleiding

De BPV app

ROC van Twente
Jaap Neutkens

Zaal 2

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Onderwijsprogramma

Research Lab: samen leren en onderzoeken op ID College

ID College
Erica Wijnands

Zaal 3

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Beoordeling

Exman App (Examination Management App)

Leeuwenborgh
Giel Delbressine

Zaal 11 B

Woensdag 6 april
Ronde 3. 17.15 - 18.15 uur
Didactiek

Digitaal werken in alle fasen van het leerproces: Leren

Noorderpoort
Jacob Poortstra

Balkon Noord

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Leren & ICT

Onderwijs in de lead vervalt: nu Productiestraat e-learning - Interactief

Deltion College
JaapJan Vroom

Zaal 10 B

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Leren & ICT

Van woorden naar daden: verleiden tot eigentijds leren

Aventus
Inge van Baalen

Zaal 11 B

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Organiseren & ICT

Laptopproject Zorgacademie: alle drempels weg!

Arcus College
Pauline Molnar-Steenwijk

Ontvangstruimte 1e

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Organisatie

MBO2025 Onderwijs Ontregeld; experiment met regelvrije teams

ROC van Amsterdam-ROC van Flevoland
Micha Leummens

Podium Martiniplaza Theaterzaal

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Didactiek

Routeplanner 3.0

ROC Friese Poort
Koen Vos

Zaal 5

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Organiseren & ICT

HKS en keuzedelen:van organisatie naar ontwerp en uitvoering

Alfa-college
Marcel van Doren

Zaal 11 A

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Leren & ICT

Why teach it if Y can Google it Deep? Learning in a digital age

ROC Mondriaan
Jelle Marchand

Zaal 12 B

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Organiseren & ICT

Aan de slag met informatiebeveiliging (Kennisnet en saMBO-ICT)

Kennisnet
Leo Bakker

Zaal 6

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Organisatie

Hoera! We hebben een probleem: Lean in het onderwijs

ID College
Mark de Bruijn

Zaal 3

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Organisatie

De leerwereld van de student:GO4GZ

ROC van Twente
Mieke Droste

Zaal 2

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Organiseren & ICT

Extern valideren? Dat doen we samen!

MBO Amersfoort
Ellen Hoegen Dijkhof

Zaal 10 A

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Onderwijsprogramma

MBO2025 Trends en de regionale rol van het ROC

ROC West-Brabant
Pieter van Knippenberg

Zaal 13

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Onderwijsprogramma

Een nieuwe eend in de onderwijsvijver van de 21e eeuw.

Noorderpoort
Jacob Poortstra

Artiestenfoyer - Noorderpoort

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Onderwijsprogramma

Stap voor stap naar examens voor de herziene KD's

Stichting Praktijkleren
Maria Wessels

Hoek bar 4

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Onderwijsprogramma

Integraal leren op school

Koning Willem I College
Karen Hendriks

Topsport Lounge

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Didactiek

MBO2025: blended learning: in het onderwijs

ROC de Leijgraaf
Karin Visser

Zaal 1

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Begeleiding

Gezonde school

MBO Diensten
Jan Faber

Restaurant - MBO Raad

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Didactiek

Ontwerp je eigen (blended) e-learning module in 6 stappen

ROC Midden Nederland
Margriet Wassing

Zaal 4

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Leren & ICT

Creating an online 360 environment

Landstede
Dennis van Oeveren

Zaal 12 A

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Begeleiding

Topsport en studie een gouden combinatie

Summa College
Thomas Kramer

Organisatiekantoor

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Leren & ICT

Uit de startblokken met Etwinning

Nova College
Hester Zeeman

Springerzaal

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Technologie & Informatie

Trendrapport 2016-2017: de impact van technologie op het mbo

Kennisnet
Michael van Wetering

Zaal 14

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Beoordeling

Studentfeedback met Evalytics

Zadkine
Theo Broeren

Zaal 9 A

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Beoordeling

Voorbereiding op Centrale Examens, hoe wilt u het hebben?

Clusius College
Gerard Oud

Theatercafé

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Didactiek

Digitaal werken in alle fasen van het leerproces: Leren

Noorderpoort
Rita de Vries - Ellen

Balkon Noord

Donderdag 7 april
Ronde 4. 09.30 - 10.30 uur
Onderwijsprogramma

De professionele ontwikkeling van onderwijspersoneel

Ministerie OCW
Hans de Goede

Businessroom

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Leren & ICT

Beleef de DidactTool : jouw onderwijs in the mix

Deltion College
Annemarie Versloot

Zaal 10 B

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Leren & ICT

Mediacoach op het MBO

ROC van Flevoland
Sandra van Eys

Podium Martiniplaza Theaterzaal

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

Internetondernemer door MBO-leerlingen

Alfa-college
Louise Hompe

Zaal 11 A

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Leren & ICT

Buitenschoolse gamificatie van kennis en inzicht

ROC Mondriaan
Ed Fennema

Zaal 12 B

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Organiseren & ICT

MBOcloud: Regie op leermiddelen

saMBO-ICT
Maaike Stam

Zaal 6

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

Loopbaan & burgerschap: onmisbaar in het mbo

ID College
Petra Kleefmann

Zaal 3

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Didactiek

De gelukkige docent, het toepassen van Gaming in het MBO

ROC van Twente
Sebastiaan Terpstra

Zaal 2

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Organisatie

Keurmerk Duurzaam MBO niet zomaar een stickertje

Aventus
Ria van Helden

Zaal 11 B

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Organiseren & ICT

Constructie en vaststelling in control? Het kan beter!

MBO Amersfoort
Ellen Hoegen Dijkhof

Zaal 10 A

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

MBO2025 Op weg naar individuele leerlijnen: uitkomst&implementatie

ROC West-Brabant
Marco Verschure

Zaal 13

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

Healthy Ageing? Daar is zorg voor nodig!

Noorderpoort
Sieger Rinzema

Artiestenfoyer - Noorderpoort

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Begeleiding

MBO2025: Bumping the future: De docent maakt het verschil

ROC de Leijgraaf
John Schobben

Zaal 1

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Leren & ICT

De docent voor de klas en op camera!

Graafschap College
Frank Rem

Theatercafé

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

Keuzedelen in de bbl; Hoe organiseer je dat?

MBO Raad
Rini Romme

Restaurant - MBO Raad

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Leren & ICT

Simbiz Het spel voor internationale ondernemende vaardigheden

ROC Midden Nederland
Norbert Ruepert

Zaal 4

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Leren & ICT

Het digitale onderwijsplatvorm e-TO

Landstede
Rienk Geertsma

Zaal 12 A

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Leren & ICT

Meeste stemmen gelden

WilfredRubens.com
Wilfred Rubens

Zaal 14

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

MBO2025 Het werken met de Praktijkroute

Friesland College
Ashwin Brouwer

Zaal 5

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Beoordeling

Examinering in co-creatie, een kijkje in de keuken

Stichting Consortium Beroepsonderwijs
Irma Rabelink

Hoek bar 4

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

Circulaire economie en onderwijs

Koning Willem I College
René Boon

Topsport Lounge

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

Innovatief onderwijs met Themaweken en Flexlessen

ROC A12
Maarten Griffioen

Springerzaal

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Onderwijsprogramma

Slowscan 21st century skills

Albeda College
Caroline van Eijk

Zaal 9 A

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Didactiek

Digitaal werken in alle fasen van het leerproces: Reflecteren

Noorderpoort
Esther Scheltens

Balkon Noord

Donderdag 7 april
Ronde 5. 10.45 - 11.45 uur
Organisatie

Onderwijsinstellingen als partner in het regionale netwerk

Ministerie OCW
Bas Derks

Businessroom

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

De inzet & gebruik van drones in het groene beroepsonderwijs

AOC Oost
Dick van der Neut

Springerzaal

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

HOT! E-Learning binnen de wettelijke kaders van BOT

Deltion College
Hilbert Otten

Zaal 10 B

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Organiseren & ICT

De ondersteuning van flexibel onderwijs

Alfa-college
Henk Knevelbaard

Zaal 11 A

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Organiseren & ICT

Privacy: zo regel je het goed (Kennisnet en de MBO-raad)

Kennisnet
Job Vos

Zaal 6

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Organiseren & ICT

Onderwijscatalogus en onderwijslogistiek

ID College
Lara Faber - Bok

Zaal 3

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Didactiek

Ook op zoek naar het Gouden Ei?

ROC van Twente
Bert Timmerman

Zaal 2

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Organiseren & ICT

HKS met Xedule als spoorboekje

Aventus
Hannie van der Heijden

Zaal 11 B

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Organiseren & ICT

De logistiek van examens handig en eenduidig geregeld!

MBO Amersfoort
Jos van Odijk

Zaal 10 A

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

TACCLE: professionalisering van docenten op ICT-gebied

ROC West-Brabant
Jet Koutstaal

Zaal 13

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

Blended learning in de Entreeopleidingen

Noorderpoort
Jan Klijn

Artiestenfoyer - Noorderpoort

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

Maakt internet nonchalante denkers van onze studenten?

Koning Willem I College
Marlies de Groot-de Graaf

Topsport Lounge

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Onderwijsprogramma

MBO2025 Leijgraaf PIT Iedereen ondernemend

ROC de Leijgraaf
Jim Broeren

Zaal 1

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Onderwijsprogramma

Informatiemodel Onderwijsaanbod in plaats van BRIN

MBO Raad
Henk Kuppens

Restaurant - MBO Raad

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

Thuis Samen Online Studeren

ROC Midden Nederland
Marlies van Uden

Zaal 4

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Beoordeling

Examineren van en in de BPV

Summa College
Ed Urlings

Ontvangstruimte 1e

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Onderwijsprogramma

MBO Ondernemer, van jouw idee tot aan je eerste klant.

Landstede
Rob Trappel

Zaal 12 A

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

BPV Handboek Loopbaan en Burgerschap digitaal

de Rooi Pannen
Thijs Rademakers

Zaal 12 B

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Onderwijsprogramma

MBO2025 Het werken met de Leereenheden

Friesland College
Ashwin Brouwer

Zaal 5

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Beoordeling

Examinering in co-creatie, een kijkje in de keuken

Stichting Consortium Beroepsonderwijs
Irma Rabelink

Hoek bar 4

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Organisatie

Samen op reis naar 2020

ROC van Amsterdam
Frank Maas

Podium Martiniplaza Theaterzaal

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Leren & ICT

Leren en Lesgeven met ICT: Samenwerking Gelderse ROC's

Graafschap College
Frank Rem

Theatercafé

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Onderwijsprogramma

Toppers van de Gouden Eeuw – Rijksmuseum en het MBO

Rijksmuseum Amsterdam
Wouter van der Horst

Zaal 14

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Didactiek

Digitaal werken in alle fasen van het leerproces: Vormen van presentatie

Noorderpoort
Fion Friedrichs

Balkon Noord

Donderdag 7 april
Ronde 6. 13.00 - 14.00 uur
Onderwijsprogramma

De uitdagingen van een responsieve onderwijsinstelling

Ministerie OCW
Liesbeth van den Berg

Businessroom

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

Met een ELO in de wolken

AOC Oost
Arie van der Graaf

Springerzaal

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

Activerende Didactiek Met ICT: een verblende leerlijn

Deltion College
JaapJan Vroom

Zaal 10 B

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Technologie & Informatie

ROC breed sturen op onderwijslogistiek!

Alfa-college
Henk Knevelbaard

Zaal 11 A

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Organiseren & ICT

Doorontwikkeling BRON (saMBO-ICT en MBO Raad)

saMBO-ICT
Jan Bartling

Zaal 6

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Onderwijsprogramma

Excellentie in het mbo is ‘an attitude’!

ROC van Twente
Ilse Hofman

Zaal 2

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Onderwijsprogramma

Innovatie, Creativiteit en Ondernemerschap

Koning Willem I College
Harry van der Schans

Topsport Lounge

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Beoordeling

De verbetermeter, hét digitale instrument voor de PDCAcyclus

MBO Amersfoort
Jos van Odijk

Zaal 10 A

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

Virtual Reality in het onderwijs

ROC West-Brabant
Dirk Verbeek

Zaal 13

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Begeleiding

Entree naar Werk, werk vinden en aan het werk blijven!

ID College
Cindy van Kleeff

Zaal 3

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Onderwijsprogramma

Leijgraaf werkt aan brede niveau 2 plus opleiding

ROC de Leijgraaf
Eric Daelen

Zaal 1

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Begeleiding

Communicatietoolkits voor HKS stakeholders

MBO Raad
Rini Romme

Restaurant - MBO Raad

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

Blended Learning; vraagt dat om een andere didactiek?

ROC Midden Nederland
Kim Geurtjens

Zaal 4

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Didactiek

Docenten activeren tot activerende didactieken

Summa College
Frank van den Ende

Ontvangstruimte 1e

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

E-talage, ons digitale visitekaartje!

Noorderpoort
sarah sixma

Artiestenfoyer - Noorderpoort

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

Studenteninvloed bij onderwijsvernieuwing

Friesland College
Martijn Vorselman

Zaal 5

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Beoordeling

De tips en tops van digitaal toetsen: ervaringen van Albeda College

Albeda College
Nico Bloemendal

Hoek bar 4

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Onderwijsprogramma

leerKRACHT: elke dag samen een beetje beter

ROC Mondriaan
Eric van Deijk

Zaal 12 B

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Organisatie

Innovatief vermogen van het MBO? Dat veronderstelt meer samenwerking!

Universiteit van Tilburg
Marc van der Meer

Zaal 14

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

ICT vakmanschap

Rijksuniversiteit Groningen
Jacques Zeelen

Theatercafé

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Leren & ICT

Het digitale onderwijsplatvorm e-TO

Landstede
Rienk Geertsma

Zaal 12 A

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Didactiek

Digitaal werken in alle fasen van het leerproces: Werken met een digibord

Noorderpoort
Rob Prins

Balkon Noord

Donderdag 7 april
Ronde 7. 14.15 - 15.15 uur
Organisatie

Herziening kwalificatie structuur: spanning tussen flexibiliteit en organiseerbaarheid

Regieorganisatie Herziening MBO
Elsa van Bruggen

Businessroom

innovatiehuis

 
Top